Sommige inzenders van reacties op onze bijdragen hebben de neiging om systematisch alle artikelen af te breken of negatief te duiden. Zij schuwen daarbij sommige scheldtermen als ‘uiterst rechts ‘ niet om ons in een bepaalde hoek te duwen.
Daarom de ‘puntjes op de i’ Alles wat niet links is, wordt momenteel door sommigen als ‘uiterst-rechts’ bestempeld. Dikwijls op totaal onverantwoorde manier.
Het forum is a-politiek.Wel is het conservatief, in die zin dat het de eeuwige morele en maatschappelijke waarden van het christendom verdedigt, tegen ideologieën, die deze willen vernietigen, zoals de uit het marxisme ontsproten woke ideologie.
Daarom verwachten wij dat de reacties op een positieve manier ingaan op de inhoud van het artikel. Wie steeds alleen maar erop uit is om op alles negatief en vijandig te reageren, vindt wellicht andere sites, die alles op een progressieve manier belichten.
“Daarom verwachten wij dat de reacties op een positieve manier ingaan op de inhoud van het artikel. ”
Ik zou het dan ook fair vinden als u deze bepaling op een of andere manier in de ‘regels’ zou verwerken.
Dit is een Forum voor gelijkgestemden.