Ondanks luid protest gaf op 19 juli de notoire Italiaanse abortusvoorstander Emma Bonino een lezing in een Katholieke parochie, terwijl pro-life demonstranten buitengesloten, monddood gemaakt of buitengegooid werden.
Woensdag gaf Bonino naar aanleiding van ‘Wereld Vluchtelingendag 2017’ een presentatie over immigratie in de kerk van San Defendente in San Rocco di Cossato, van het bisdom van Biella in het noorden van Italië. Bonino zei dat de migratie uit Afrika en het Midden-Oosten noodzakelijk is voor de overleving van Italië vanwege de lage geboortecijfers. Een pro-life demonstrant die toen riep dat zijzelf de oorzaak hiervan is door haar steun voor abortus en contraceptie, werd zonder pardon aan de deur gezet. Buiten stond er ook een groep Katholieken de Rozenkrans te bidden. Bonino is lid van ‘Open Society Foundations‘ (Stichting Open Samenleving), waar George Soros de voorzitter van is.
De parochiepriester, vader Mario Marchiori, gaf het groen licht voor de presentatie, die gesponsord was door de lokale tak van Caritas Italiana, onderdeel van de internationale humanitaire hulporganisatie van de Kerk. De bisschop, Gabriele Mana, deed alsof zijn neus bloedde. Hij kreeg verschillende klachten en hij zou naar verluidt gezegd hebben dat hij niet akkoord ging om Bonino te laten spreken, maar hij wilde geen standpunten innemen. De bisschop deed niets om Caritas te verhinderen het evenement te organiseren.
De linkse strijd van Bonino
Bonino onderging een illegale abortus op jonge leeftijd, en werkte bij een grote pro-abortusorganisatie. Ze nam zelf ook deel aan het uitvoeren van abortussen, met behulp van een fietspomp. Later ging ze in de politiek als een linkse activiste en schopte het tot Minister van Buitelandse zaken van Italië in 2013. Ze heeft zich tijdens haar politieke carrière ingezet om echtscheidingswetten te liberaliseren, recreatieve drugs te legaliseren, abortus te legaliseren en liberaliseren; ze promootte nudisme en homohuwelijk, transgenderisme, de liberalisering van de pornowetgeving en verplichte sekseducatie op school.
Bonino staat in de gunst van Paus Franciscus
In een interview op 8 februari 2016, met de Italiaanse krant Corriere Della Serra, prees Paus Franciscus Italiës grootste abortus-promoter Emma Bonino als één van ’s lands “vergeten grote namen”, omwille van haar inzet voor de ‘mensenrechten’, en haar vergelijkend met grote historische figuren zoals Konrad Adenauer en Robert Schuman. Beseffend dat deze lof over haar misschien controversieel is, zei de Paus dat ze Italië het beste advies gaf omtrent het leren over Afrika, en hij gaf toe dat ze anders denkt dan ‘ons’. “Het is waar, maar trek het je niet aan, we moeten kijken naar de mensen, naar wat ze doen,” zei Paus Franciscus. In november vorig jaar ontving Franciscus Bonino in het Vaticaan.
Pro-life leiders uitten toen ook hun ongenoegen over het feit dat Paus Franciscus haar prees. “Hoe kan de Paus een vrouw ophemelen die het best bekend is in Italië voor het uitoefenen van illegale abortussen en het promoten van abortus?” zo zei Mgr. Ignacio Barreiro, die tot vorig jaar het hoofd was van het “Rome office of Human Life International”, of het Bureau voor Internationaal Menselijk Leven in Rome.
In 2015 telefoneerde de Paus naar Bonino, die toen ziek was, om haar een hart onder de riem te steken.
George Soros en Emma Bonino. De miljardair Soros is uiteraard bekend om zijn steun voor alles wat anti-Katholiek is. Hij is ook één van de opstokers van de huidige migrantencrisis en steunt daarmee de Islamisering van Europa. Het is duidelijk dat Soros, Bonino en Paus Franciscus onder één hoedje spelen.
Emma Bonino, één van de zovele duivelsdienaars hier op aarde. Hoe kan die vrouw nog een oprecht berouw voor haar zonden opwekken?
Door dat abortus- en pornomens in een kerk te laten spreken geeft men aan sommige (alle ?) gelovigen de indruk dat ze eigenlijk toch wel op zijn minst een beetje gelijk heeft. Verkeerd signaal van de Kerk. Wat paus Fr. in Bonino ziet is me een raadsel.
Volledig eens. Deze paus (pias) wordt ook voor mij een steeds groter raadsel. Zijn wij nu enkelen van de weinigen die dat zien? Is de grote hoop “katholieken” zo blind en onverschillig? Ook voor de dwaling van Amoris Laetitia? Waar blijft het protest?